ارزش ها و باورهای ماما تیمی متشکل از افراد متخصص داریم که علاقه ی شدیدی به تکنولوژی روز، بین همه ما وجود دارد، کار تیمی را خوب می شناسیم و برای داشتن بهترین تیم، پارس نما را بر پایه اصول شش گانه ی رشد، مشتری محوری، شفافیت، احترام، گسترش دانش، توجه و تعهد به مسئولیت های اجتماعی گسترش دادیم. با باور این ارزش های سازمانی ، در مسیر موفقیت حرکت می کنیم و برای ماندن در این مسیر و پیشتاز بودن در صنعت رسانه های دیجیتال، به ارزش های سازمانی پایبندیم. * ما باور رسیدن به موفقیت و رشد را در کسب و کارها ترویج می دهیم. * ما شفافیت و احترام را در ارتباطات و فعالیت هایمان ایجاد می کنیم تا حرکتی هماهنگ در بستری آرام ، بین همه ی اعضا و همکارانمان اتفاق بیافتد. * ما تلاشمان را می کنیم که سطح دانش تبلیغات بازاریابی اینترنتی را در ایران بهبود بخشیم. * ما نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنیم بی تفاوت نیستیم. * بهترین لحظه های زندگی شغلی ما زمانی است که رضایت مشتریانمان را می بینیم.

ارزش ها

برخی شرکت ها با قوانین اداره می شوند، برخی با سلسله مراتب. اما پارس نما با ارزش ها پیش می رود، ارزش هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آنها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش ها در تمام ارتباطات متقابلمان هدایت گر ماست . ممتاز بودن، ارزش آفرینی، شفافیت، مسئولیت پذیری، وفای به تعهدات ، کار تیمی.

سرمایه های انسانی

نیروی انسانی متخصص، مهم ترین سرمایه هر سازمان است. آنچه خانواده پارس نما در اوج نشانده، صدها نفر نیروی انسانی توانمند و متخصص است که بر پایه نیازهای بازار، در محیطی دانش محور و دوستانه به دنبال ارائه بهترین راهکارها، محصولات و خدمات به مشتریان هستند.

مسئولیت های اجتماعی

تیم پارس نما، شرکتی بزرگ و تاثیرگذار در فضای نرم افزار ایران است. ما باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم. از این رو ما اعضای خانواده ی پارس نما، همواره تلاش می کنیم با فعالیت هایی کوچک اما موثر، گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه ی خود ادای دین کنیم.

کليه حقوق اين وب سایت متعلق به شرکت کسب و کار آماردین است.